MARKAS BORU

MARKAS Boru ve Plastik San A.Ş.,  ihracat pazarına yönelik olarak çalışan Türkiye’nin önde gelen PPRC boru ve PPRC ek parça üreticilerinden biridir.

Kuzey, Batı ve Doğu Afrika ve Orta Doğu ülkelerinin yanısıra, Yunanistan, Romanya, Makedonya, Kosova, Moldova, Gürcistan, Özbekistan ve Azerbaycan dahil 17 farklı ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir.

 

ÜRÜNLERİMİZ:

Kalite sürdürülebilirliği açısından; üretim standardından ödün verilmeden BOREALIS, BASEL ve VESTOLEN gibi tanınmış ve piyasanın en itibarlı Avrupalı hammadde üreticileri ile çalışmakta, ürünlerini en modern termoplastik ekipmanları ve yüksek mühendislik teknolojisi kullanarak üretmektedir. (ISO9001/14001/22301)

Üretimimizde, sadece sıcaklık, basınç ve kimyasal maddelere karşı direnç bakımından diğerlerinden daha üstün olan PPRC Tip-3 hammaddesi kullanılmaktadır.  Ürettiğimiz boru ve ek parçaları sektördeki en yüksek basınç değeri olan  PN25’e uygundur.

Firmamıza ait hemen hemen tüm PPRC ek kalıpları Avrupa Birliği ülkeleri  içerisinde üretilen PPR ürünlerinin kalite ve teknik kabiliyetleri ile rekabet edebilecek seviyede dizayn edilmiştir.

Kamu binaları, stadlar, metrolar, tarım sektörü ve tüm endüstriyel tesisler için  kullanılabilen PPRC-Tip 3 ürünlerimiz,her türlü sıcak ve soğuk su temini sistemleri, hava basıncı tesisatları, ısıtma cihazları, merkezi ısıtma kazanı ve radyatör bağlantıları gibi yerler için en uygun çözümlerdir.
İletişim Bilgisi

  [email protected]
  0224 493 28 97
  Merdivenköy Mah. Dikyol Sok. Business İstanbul B Blok Kat:10 No:2A/1008 34732 Kadıköy -İstanbul